Usługi CNC Wrocław

Usługi CNC

CNC to skrót od terminu Computerized Numerical Control, czyli komputerowe sterowanie urządzeń numerycznych. Układ ten zawiera mikrokomputer, który można dowolnie interaktywnie zaprogramować.

Maszyny które wykorzystują tą technologię to frezarki, tokarki oraz elektrodrążarki, które są w stanie zrealizować bardzo złożone projekty szybko i precyzyjnie.

Maszyny CNC umożliwiają obróbkę niezależnie od materiału, który jest obrabiany.

W firmie Somet stawiamy na technogię. Nasz park maszynowy stale jest powiększany i modernizowany aby nasze realizacje były zgodne z najwyższymi wymaganiami klientów a czas ich wykonania możliwie jak najkrótszy.

Nasze usługi CNC są wykonywane w oparciu o dostarczoną przez Klienta dokumentację techniczną. W sytuacji jej braku przygotowuje ją nasz zespół projektantów.

Usługi CNC jakie świadczymy w naszym zakładzie obejmują obróbkę CNC, frezowanie CNC oraz toczenie CNC.

Dzięki wykorzystaniu w usługach technologii CNC otrzymujemy wysoką dokładność działania, a zarazem powtarzalność rezultatów - pozwala to precyzyjnie przygotować komponenty w produkcji seryjnej. Jednocześnie pozwala to zaoszczędzić pieniądze, a także z łatwością dotrzymać wyznaczonych wcześniej terminów.

Materiały, które obrabiamy w usługach CNC to mi.n. stal węglowa, stal nierdzewna, stopy aluminium, mosiądz oraz tworzywa sztuczne.

Zastosowanie

Usługi CNC mają bardzo szerokie zastosowanie. Tak naprawdę każda dziedzina przemysłu opiera się na tych usługach. Dlatego też naszym Klientem są zakłady produkcyjne, dla których każdego dnia przygotowujemy komponenty wykonane w oparciu gotowe projektów CAD bądź przygotowujemy własne, na bieżąco konsultując wszelkie zmiany ze Zleceniodawcami.

Co oferujemy? Usługi CNC Wrocław

Nasz park maszynowy może wykonać usługi CNC na maszynach m.in. takich jak:

  • CNC MAS 820 Obrabiarka-  zakres prac ø820 L 4500 mm
  • MCU700  5-osiowe Centrum Obróbcze - zakres prac X 700 / Y 840 / Z 700 mm
  • GMB42 LAGUN Frezarka CNC 5-osiowa - zakres pracy X 4000 / Y 1250 / Z 1500 mm
  • Fermat WFT 13 Wytaczarka - zakres prac X 5000 / Y 2500 / Z 2500 mm głowica skrętna indeksowana co 0,001 stopnia
  • JSC Machine - Tool Plant ,,Krasny Borets" Szlifierka do płaszczyzn - zakres prac X 1100 / Y 400 / Z 250 mm

Dzięki wykorzystaniu usług CNC w zakresie obróbki jesteśmy bardzo konkurencyjni pod względem zarówno jakości jak i ceny. Technologia stosowana przez nas zmniejsza koszty wytworzenia komponentów, ogranicza odpady technologiczne i niweluje możliwości błędów czy też uszkodzeń.

Nasz zespół specjalistów otwarty jest na realizacje cykliczne jak i bardzo skomplikowane projekty. Dzięki połączeniu doświadczenia z wysoko zaawansowaną technologią jesteśmy w stanie zadowolić najbardziej wymagających Klientów.

Zapraszamy do współpracy Klientów z Wrocławia oraz miast ościennych.

Jeżeli chcecie Państwo poznać szczegóły dotyczące naszego parku maszynowego zapraszamy na podstronę Park Maszynowy.

Filarem naszej pracy jest wysoka jakość obrabianych elementów. Dlatego też od 2015 roku jesteśmy certyfikowani przez firmę DEKRA Certification Sp. z o.o. w zakresie zarządzania jakością zgodnie z normą ISO 9001. Certyfikat ten jest przez nas cyklicznie odnawiany i jest zapewnieniem wysokich standardów ustalonych procesów i najwyższej jakości świadczonych usług.

Więcej o naszych certyfikatach na podstronie Certyfikaty.

Współpracujemy z działem utrzymania ruchu. Specjalizujemy się w produkcji małoseryjnej i jednostkowej. Dorabiamy części na podstawie wzorów tzw. inżynieria odwrotna.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów stałym odbiorcom oferujemy możliwość dostawy zamówionego towaru naszymi środkami transportu.

Zależy Ci na profesjonalnym doradztwie i wysokiej jakości obrobionych elementów metalowych?

W razie awarii chcesz aby zlecenie było wykonane w ciągu kilku godzin?
Dobrze trafiłeś! Zapraszamy do kontaktu.

Zapraszamy do galerii z naszymi realizacjami

Dotacje