Szlifowanie powierzchni płaskich Wrocław

Na czym polega szlifowanie powierzchni ?

Szlifowanie powierzchni płaskich Wrocław

Szlifowanie powierzchni metalowych płaskich ma na celu usunięcie defektów, które powstały w trakcie używania urządzenia, przywrócenie funkcjonalności oraz właściwości skrawnych. Obróbka powierzchni metalowych nie należy do najłatwiejszych, dlatego też stosuje się do pracy profesjonalne maszyny oraz narzędzia wieloostrzowe. Dzięki szlifierkom można nadać elementom pożądany kształt oraz uzyskać precyzyjne wymiary.

Zastosowanie

Szlifowanie powierzchni płaskich stosuje się do czyszczenia powierzchni, usuwania spawów, wyrównywania powierzchni, usuwania rdzy, przeszlifowania powierzchni metalowych przed lakierowaniem, do szlifowania dokładnego i wykończeniowego oraz wygładzania.

Co oferujemy?

Firma Somet wykonuje szlifowanie powierzchni płaskich zarówno o standardowych rozmiarach, jak i wielkogabarytowych. Pracujemy z zastosowaniem precyzyjnych szlifierek oraz narzędzi ściernych, co eliminuje konieczność wykonywania dodatkowych prac wykończeniowych. Przygotowane przez nas powierzchnie mogą być od razu montowane i są zgodne z danym technologicznym.

Jeżeli chcecie Państwo poznać szczegóły dotyczące naszego parku maszynowego zapraszamy na podstronę Park Maszynowy.

Filarem naszej pracy jest wysoka jakość obrabianych elementów. Dlatego też od 2015 roku jesteśmy certyfikowani przez firmę DEKRA Certification Sp. z o.o. w zakresie zarządzania jakością zgodnie z normą ISO 9001. Certyfikat ten jest przez nas cyklicznie odnawiany i jest zapewnieniem wysokich standardów ustalonych procesów i najwyższej jakości świadczonych usług.

Więcej o naszych certyfikatach na podstronie Certyfikaty.

Współpracujemy z działem utrzymania ruchu. Specjalizujemy się w produkcji małoseryjnej i jednostkowej. Dorabiamy części na podstawie wzorów tzw. inżynieria odwrotna.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów stałym odbiorcom oferujemy możliwość dostawy zamówionego towaru naszymi środkami transportu.

Zależy Ci na profesjonalnym doradztwie i wysokiej jakości obrobionych elementów metalowych?

W razie awarii chcesz aby zlecenie było wykonane w ciągu kilku godzin?
Dobrze trafiłeś! Zapraszamy do kontaktu.

Zapraszamy do galerii z naszymi realizacjami

Dotacje