O firmie

O firmie

Założycielem firmy Somet był Wojciech Sochocki, który od lat był związany z branżą obróbki metali. Firma od początku istnienia mocno stawiała na jakość oraz rozwój parku maszynowego.

Obecna siedziba firmy o powierzchni ponad 3000 m² znajduje się pod Wrocławiem w miejscowości Źródła w gminie Miękinia. Biuro nasze jest w bardzo dobrym miejscu komunikacyjnym przy zachodniej obwodnicy Wrocławia. 

Zatrudniamy etatowo 40 osób. Nasz zespół składa się z najlepszych specjalistów z branży, dzięki czemu jesteśmy w stanie realizować najbardziej skomplikowane zlecenia.

Obsługujemy Klientów na terenie całej Polski oraz również poza granicami.

Naszymi produktami zaopatrujemy rynki m.in. Niemiec, Francji. Norwegii, Hiszpanii i Ukrainy. Komunikujemy się w języku polskim, niemieckim i angielskim.

Zawsze staramy się spełniać wymagania i potrzeby Klientów, tak aby ich zadowolenie przyczyniało się do rozwoju firmy i umacniania pozycji na rynku.

Cechujemy się niezawodnością oraz doskonałą jakością wykonywanych usług. Zleconą nam obróbkę CNC metali realizujemy na podstawie posiadanej przez nas dokumentacji lub materiałów dostarczonych przez Kontrahentów. Sporządzamy także dokumentacje konstrukcyjne we własnym zakresie na podstawie wzoru dostarczonego przez Klienta oraz jego oczekiwań.

Filarem naszej pracy jest wysoka jakość obrabianych elementów. Dlatego też od 2015 roku jesteśmy certyfikowani przez firmę DEKRA Certification Sp. z o.o. w zakresie zarządzania jakością zgodnie z normą ISO 9001. Certyfikat ten jest przez nas cyklicznie odnawiany i jest  zapewnieniem wysokich standardów ustalonych procesów i najwyższej jakości świadczonych usług.

Więcej o naszych certyfikatach na podstronie Certyfikaty.

Usługi naszej firmy to przede wszystkim profesjonalna obróbka metali CNC, w tym m.in:

  • toczenie,
  • frezowanie,
  • spawanie,
  • szlifowanie powierzchni, 
  • cięcie gazem, 
  • cięcie wodą, 
  • elektrodrążenie,
  • wykonywanie przyrządów spawalniczych,
  • nacinanie kół zębatych i wiele innych.

Współpracujemy z działem utrzymania ruchu. Specjalizujemy się w produkcji małoseryjnej i jednostkowej. Dorabiamy części na podstawie wzorów tzw.  inżynieria odwrotna.

Posiadamy wysoce zaawansowany technologicznie park maszynowy.

Jeżeli chcecie Państwo poznać szczegóły dotyczące naszego parku maszynowego zapraszamy na podstronę Park Maszynowy.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów stałym odbiorcom oferujemy możliwość dostawy zamówionego towaru naszymi środkami transportu.

,,Od 36 lat metale nas inspirują do optymalnych rozwiązań zgodnych z potrzebami oraz preferencjami Klientów". 

SOMET to wysoka jakość obróbki oraz elastyczny grafik pracy.
W sytuacjach awaryjnych wykonujemy zlecenia w ciągu nawet kilku godzin.

Zapraszamy do kontaktu
w celu poznania szczegółów
naszej oferty .
Zapraszamy do obejrzenia prezentacji naszej firmy
Dotacje