Wytaczanie dużych detali

Wytaczanie dużych detali

Firma SOMET specjalizuje się między innymi w wytaczaniu dużych detali, o maksymalnych wymiarach 2500 x 2500 x 5000, z zachowaniem określonych tolerancji. Wytaczanie dużych detali jest możliwe dzięki naszemu nowoczesnemu parkowi maszynowemu, wyposażonemu w najnowsze maszyny CNC. Zastosowanie tego typu dużych detali jest ogromne poczynając od gałęzi przemysłowych, między innymi w przemysł energetyczny, motoryzacyjny, chemiczny oraz szeroko pojęta grupa przemysłu elektromaszynowego. Wytaczanie dużych detali, mimo że jest bardzo ważnym procesem w branży metalurgicznej, jest rzadkością, ponieważ niewiele zakładów może się poszczycić tego typu usługami. Powodem są zbyt wysokie koszty zakupu i eksploatacji tego typu maszyn obróbczych. Firma SOMET jako jedna z niewielu na Dolnym Śląsku może poszczycić się maszynami do obróbki dużych detali. W naszym parku maszynowym znajdą Państwo nową wytaczarkę „FERMAT” , która została zakupiona w 2019 roku. Dzięki takim maszynom możemy spełnić najsurowsze oczekiwania wymagających klientów.

Jeżeli chcecie Państwo poznać szczegóły dotyczące naszego parku maszynowego zapraszamy na podstronę Park Maszynowy.

Filarem naszej pracy jest wysoka jakość obrabianych elementów. Dlatego też od 2015 roku jesteśmy certyfikowani przez firmę DEKRA Certification Sp. z o.o. w zakresie zarządzania jakością zgodnie z normą ISO 9001. Certyfikat ten jest przez nas cyklicznie odnawiany i jest zapewnieniem wysokich standardów ustalonych procesów i najwyższej jakości świadczonych usług.

Więcej o naszych certyfikatach na podstronie Certyfikaty.

Współpracujemy z działem utrzymania ruchu. Specjalizujemy się w produkcji małoseryjnej i jednostkowej. Dorabiamy części na podstawie wzorów tzw. inżynieria odwrotna.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów stałym odbiorcom oferujemy możliwość dostawy zamówionego towaru naszymi środkami transportu.

Zależy Ci na profesjonalnym doradztwie i wysokiej jakości obrobionych elementów metalowych?

W razie awarii chcesz aby zlecenie było wykonane w ciągu kilku godzin?
Dobrze trafiłeś! Zapraszamy do kontaktu.

Zapraszamy do galerii z naszymi realizacjami

Dotacje