Obróbka wielkogabarytowa Wrocław

Obróbka wielkogabarytowa Wrocław

Firma SOMET specjalizuje się między innymi w obróbce wielkogabarytowej polegającej na kształtowaniu detali o maksymalnych wymiarach 2500 x 2500 x 5000, z zachowaniem określonych tolerancji. Wykonujemy tego typu obróbkę przy użyciu najnowocześniejszych maszyn CNC. Detale tej wielkości stosowane są w różnych gałęziach przemysłowych, między innymi w przemyśle energetycznym, motoryzacyjnym, chemicznym oraz w szeroko pojętnej grupie przemysłu elektromaszynowego. Obróbka dużych gabarytów, mimo że jest bardzo ważnym procesem w branży metalurgicznej to jednak niewiele zakładów może się poszczycić tego typu usługami. Zbyt wysokie koszty zakupu i eksploatacji tego typu maszyn obróbczych skutecznie utrudniają rozwój tej gałęzi wielu zakładom mechanicznym. Firma SOMET jako jedna z niewielu na Dolnym Śląsku może poszczycić się maszynami do obróbki wielkogabarytowej. Przykładem tego może być nowa wytaczarka „FERMAT” zakupiona w 2019 roku, która w doskonały sposób spełnia najsurowsze oczekiwania wymagających klientów.

Jeżeli chcecie Państwo poznać szczegóły dotyczące naszego parku maszynowego zapraszamy na podstronę Park Maszynowy.

Filarem naszej pracy jest wysoka jakość obrabianych elementów. Dlatego też od 2015 roku jesteśmy certyfikowani przez firmę DEKRA Certification Sp. z o.o. w zakresie zarządzania jakością zgodnie z normą ISO 9001. Certyfikat ten jest przez nas cyklicznie odnawiany i jest zapewnieniem wysokich standardów ustalonych procesów i najwyższej jakości świadczonych usług.

Więcej o naszych certyfikatach na podstronie Certyfikaty.

Współpracujemy z działem utrzymania ruchu. Specjalizujemy się w produkcji małoseryjnej i jednostkowej. Dorabiamy części na podstawie wzorów tzw. inżynieria odwrotna.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów stałym odbiorcom oferujemy możliwość dostawy zamówionego towaru naszymi środkami transportu.

Zależy Ci na profesjonalnym doradztwie i wysokiej jakości obrobionych elementów metalowych?

W razie awarii chcesz aby zlecenie było wykonane w ciągu kilku godzin?
Dobrze trafiłeś! Zapraszamy do kontaktu.

Zapraszamy do galerii z naszymi realizacjami

Dotacje