Park maszynowy

Nasz park maszynowy

Posiadamy duży, wyposażony w zaawansowane technologicznie urządzenia park maszynowy. Proponujemy naszym Klientom usługi z zakresu mechanicznej obróbki materiałów skrawaniem, plastycznej oraz cieplnej.

Nasza firma dysponuje dużym parkiem maszynowym. Jak mogą Państwo zaobserwować na zdjęciach posiadamy w nim zaawansowane zaplecze technologiczne. Posiadamy nowoczesne maszyny sterowane numerycznie, jak również urządzenia do obróbki konwencjonalnej - prace wykonujemy na frezarkach, tokarkach i szlifierkach oraz na robotach spawalniczych i ślusarskich. Różnorodność i wysoka jakość urządzeń sprawia, że naszym klientom możemy dostarczać koła zębate, części zamienne i elementy konstrukcyjne w możliwie największym stopniu dostosowane do ich wymagań.10

WYKONUJEMY

  • szlifowanie płaszczyzn o maksymalnych gabarytach 650x250mm
  • gięcie elementów z blachy o grubość do 25mm przy pomocy robotów spawalniczych i ślusarskich
  • dłutowanie uzębienia wewnętrznego oraz kanałków,
  • wiercenie na wiertarkach pionowych, promieniowych i koordynacyjnych o wymiarach stołu 800x1200mm

Świadczymy również usługi na piłach taśmowych (do ø450mm) oraz na prasie hydraulicznej 160T (wciskanie i wyciskanie elementów do wysokości 2000mm).Możemy również zaproponować Państwu wypalanie elementów z blachy o grubości do 200mm i wielkości arkusza do 2x5m. Elementy wypalamy z rysunku lub dostarczonego wzoru.

W parku maszynowym posiadamy również piły taśmowe (do ø450mm) oraz prasy hydrauliczne 160T. Ponadto świadczymy usługi wypalania elementów z blachy o grubości do 200mm i arkusza do 2x5. Zaplecze technologiczne naszego parku maszynowego pozwala nam na wykonywanie zarówno podstawowych, standardowych elementów, jak również skomplikowanych części na indywidualne zamówienie klientów.

Galeria

Sprawdź nasz park maszynowy