Opinie

Opinie o naszej firmie

Jeżeli chcecie Państwo upewnić się, że Somet to bardzo dobry wybór zapraszamy do zapoznania się z opiniami naszych dotychczasowych Klientów.

Poniżej prezentujemy komentarze jakie zamieścili nasi Kontrahenci na wizytówce Google Moja Firma.

CNC na najwyższym poziomie. Dodatkowo wielki plus to w razie awarii wykonują zlecenie w ciągu kilku godzin. Warto im zaufać !

Adrian Rogowski

Z firmą Somet kooperujemy od kilku lat. Trafiliśmy do nich w sumie przez przypadek, gdy firma z którą współpracowaliśmy miała spory poślizgi. Zlecenie wykonali bardzo sumiennie i w terminie i dlatego też zleciliśmy im kolejne i kolejne. Obecnie współpracujemy tylko z nimi, bo są dokładni, terminowi i nie ma dla nich zleceń niemożliwych:)

Lilia Kruk

Bez wahania, profesjonalizm w pełnym znaczeniu tego słowa.

Sprawa karna zakończona uniewinnieniem.

Jak oczekujesz fachowej obsługi,
to nie zapomnij o wynagrodzeniu, uzbrój się w cierpliwość
i co najważniejsze współpracuj z adwokatem.

Marek S

SOMET to super firma. Zawsze wszystko na czas, nigdy nie mieliśmy z nimi żadnego problemu. Wielki plus to profesjonalna kadra inżynierów nastawiona na rozwiązywanie problemów i doradztwo. Polecamy!

Gracjan Baran

Najsolidniejsza firma z obróbki CNC na terenie Wrocławia. Praca z nimi to naprawdę przyjemność. Dziękuję Panowie!

Mariusz Ryś

  Firma Somet od dwóch lat jest naszym stałym kontrahentem. Z całą pewnością mogę zarekomendować ich pracę oraz wykonane usługi – nigdy nie było żadnego problemu a na dodatkowy plus zasługuje rozległa wiedza i kompetencje Panów inżynierów.

Weronika Bartnik

Zleciliśmy im realizację dość nietypowych elementów. Dostarczyliśmy projekt, na którym zaproponowali kilka zmian. Okazało się, że wcześniejszy projekt nie przewidywał pewnych niuansów na które oni zwrócili uwagę. Zlecenie wykonali naprawdę szybko, elementy wykonane precyzyjnie i dostarczone w ustalonym terminie. Na prawdę mocno nas zaskoczyli zarówno zwracaniem uwagi na najdrobniejsze szczegóły jak i terminowością. Godni polecenia.

Adam Michałowski

Pozostałe opinie

Świetna firma. Bardzo fajny kontakt, tak naprawdę to nie ma dla nich tematów zbyt skomplikowanych. W firmie SOMET mają bardzo podejście do klienta. Z pewnością nie było to moje ostatnie zlecenie w tej firmie:)

Przemek Chudzik

Obróbka CNC na najwyższym poziomie. Zdecydowanie polecam!!!

Darek Woś

Polecam Somet, bo jak dla mnie są najlepsi we Wrocławiu. Doskonale znają się na swojej robocie a do tego są bardzo konkurencyjni pod kątem ceny. Panowie tak trzymać!!!

Oskar Gil

Jeżeli obróbka metali to tylko Somet z Wrocławia. Nasze firmy współpracują ze sobą od kilkunastu lat i zawsze jest jak ma być. Wielka zaleta to etyka w biznesie - nigdy nie próbują naciągać na dziwne koszty czy dodatkowa opłatę za szybszy termin. Polecamy ich na milion procent!

Martyna Piskorz

Obróbka metali na najwyższym poziomie!!! Zdecydowanie polecam tą firmę:)

Paweł Bożek

Znaleźliśmy firmę Somet gdy nasz dotychczasowy podwykonawca kolejny raz zawalił termin. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy oraz bardzo dobrej jakości wytaczanych detali.

Anita Czubak

Korzystamy z Sometu od 5 lat i możemy z pełną odpowiedzialnością polecić ich jako dobrego partnera biznesowego. są bardzo dokładni, punktualni i zawsze służą doradztwem. Zasługują na 5 gwiazdek.

Kamil Gałecki

Najlepsza firma z CNC we Wrocławiu. Precyzja, dokładność, zawsze zgodnie z terminem i rozsądne ceny. Z czystym sumieniem polecam!!!

Maciej Kot

Na początku roku szukaliśmy firmy zajmującej się obróbką CNC i na podstawie opinii w internecie wybraliśmy firmę Somet spod Wrocławia. To był strzał w 10-tkę. Bardzo dobra , fachowa obsługa. Przystępne ceny. Zasługują na pięć gwiazdek w 100 %.

Honorata Grzybowska

Według mnie najlepsza firma z zakresu obróbki metali we Wrocławiu a może i w Polsce. Panowie prezentują naprawdę wysoki poziom, zlecenie zawsze bardzo dokładnie wykonane i na czas. Polecam!

Wojciech Górny

Polecam, polecam, polecam. Panowie pracujący w Somecie są specjalistami w swojej branży. Pomimo nieraz mocno skomplikowanych zleceń i jak zwykle z terminem na wczoraj nigdy nas nie zawiedli i stąd ta opinia.

Maciej Dąbrowski

Dla mnie 5 gwiazdek. Dlaczego? Wysoki standard usług, rozsądne terminy oraz mocno konkurencyjne ceny. Szczerze polecam!

Alicja Woźny

Najlepsza firma z CNC we Wrocławiu. Precyzja, dokładność, zawsze zgodnie z terminem i rozsądne ceny. Z czystym sumieniem polecam!!!

Alicja Woźny

Panowie nigdy nie mają poślizgów. Dodatkowo obsługa zleceń przebiega rzetelnie i profesjonalnie. Na dodatek plus za rozległą wiedzę i doradztwo konstruktorów. Polecamy każdemu kto ceni sobie jakość wykonania i terminowość !

Aleks Janiak

Najlepsza firma z CNC we Wrocławiu. Precyzja, dokładność, zawsze zgodnie z terminem i rozsądne ceny. Z czystym sumieniem polecam!!!

Maciej Kot

Profesjonalizm na 100%. Zamówione przez nas wyfrezowane szyldy wykonane zostały perfekcyjnie i na czas. Z całą pewnością to nie było ostatnie nasze zamówienie.

Bartosz Kędzior

Przez ostatnie 5 lata zrealizowaliśmy w SOMECIE kilkadziesiąt projektów za każdym razem jakość i obsługa klienta na ocenę celującą. Polecamy ich usługi znajomym firmom i nie tylko!

Ewelina Kubicka

Profesjonalizm!!! Zamówione wyfrezowane szyldy wykonane perfekcyjnie i na czas. Z całą pewnością to nie było ostatnie nasze zamówienie.

Artur Szwarc

Korzystamy z usług firmy Somet od 5 lat. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Zgrana, profesjonalna ekipa, zawsze wszystko zgodne z zamówieniem i w uzgodnionym terminie. Zasłużone 5 gwiazdek!!!

Mikołaj Flis

Bardzo solidna i fachowa firma. Zamówienie zostało sprawnie wykonane i spełniło moje oczekiwania. Serdecznie polecam.

Gracjan Łapczyński

Perfekcyjni i szybcy. Realizacja zamówień zawsze na ustalony termin. Zamawiając u nich nie musimy się martwić czy elementy zostaną wykonane precyzyjnie bo zawsze są! Tak dalej panowie bo nie zamierzam znowu szukać nowej firmy :)

Filip Pręgowski

Zamówiliśmy u nich tuleje. I muszę przyznać, że nie dość, że wykonali to precyzyjnie i dokładnie według przesłanych parametrów to jeszcze sprężyli się w czasie. Dostarczone w terminie więc na pewno warci są polecenia. Kontakt pierwsza klasa i choć wahaliśmy się przed złożeniem pierwszego zamówienia to na pewno już nie wahamy się przed złożeniem kolejnego. Tacy kontrahenci są warci polecenia.

Roman Lepicki

Dokładność i precyzja to ich drugie imię. Już po raz trzeci skorzystaliśmy z ich usług i po raz kolejny nas nie zawiedli. Po przebojach z innym dostawcą to miła odmiana. Co ważne elementy dotarły do nas dobrze zapakowane, nic nie uległo uszkodzeniu. Takim firmom aż miło jest wystawiać dobre opinie. Będziemy tam wracać więc i innym polecam.

Adrian Machelik

Zlecona obróbka cnc. Elementy wykonane idealnie, na czas i dobrej cenie. Nic dodać nic ująć - tak powinna wyglądać współpraca. Przy niektórych niejasnościach kontaktowali się z nami kompetentni ludzie i wszystko poszło sprawnie. Godni polecenia.

Kacper Borkowski

Mają świetny park maszynowy, gdzie wykonanie każdego zlecenia obróbki metali u nich to pestka. Do tego doskonali fachowcy i ceny przystępne. Szybkie wykonanie usługi z dbałością o detale. Szczerze polecam!

Marcin Gabryszak

Świetni fachowcy. Wykonali kilka potrzebnych nam elementów z metalu dokładnie według wytycznych. Wszystko profesjonalnie, w dobrej cenie i na czas. Nic dodać nic ująć. Lubię współpracę z takimi firmami, gdzie bez stresu mam to czego oczekuję.

Jerzy Gajdas
Dotacje