Usługi CNC

Usługi CNC Wrocław

Usługi CNC Wrocław

Usługi CNC

CNC to skrót od terminu Computerized Numerical Control, czyli komputerowe sterowanie urządzeń numerycznych. Układ ten zawiera mikrokomputer, który można dowolnie interaktywnie zaprogramować. Maszyny które wykorzystują tą technologię to frezarki, tokarki oraz elektrodrążarki, które są w stanie zrealizować bardzo złożone projekty szybko i precyzyjnie. Maszyny CNC umożliwiają obróbkę niezależnie od materiału, który jest obrabiany. W firmie Somet stawiamy na technologię. Nasz park maszynowy stale jest powiększany i modernizowany aby nasze realizacje były zgodne z najwyższymi wymaganiami klientów a czas ich wykonania możliwie jak najkrótszy. Nasze usługi CNC są wykonywane w oparciu o dostarczoną przez Klienta dokumentację techniczną. W sytuacji jej braku przygotowuje ją nasz zespół projektantów.

Usługi CNC jakie świadczymy w naszym zakładzie obejmują obróbkę CNC, frezowanie CNC oraz toczenie CNC.
Dzięki wykorzystaniu w usługach technologii CNC otrzymujemy wysoką dokładność działania, a zarazem powtarzalność rezultatów - pozwala to precyzyjnie przygotować komponenty w produkcji seryjnej. Jednocześnie pozwala to zaoszczędzić pieniądze, a także z łatwością dotrzymać wyznaczonych wcześniej terminów.

Materiały, które obrabiamy w usługach CNC to mi.n. stal węglowa, stal nierdzewna, stopy aluminium, mosiądz oraz tworzywa sztuczne.

Zastosowanie

Usługi CNC mają bardzo szerokie zastosowanie. Tak naprawdę każda dziedzina przemysłu opiera się na tych usługach. Dlatego też naszym Klientem są zakłady produkcyjne, dla których każdego dnia przygotowujemy komponenty wykonane w oparciu gotowe projektów CAD bądź przygotowujemy własne, na bieżąco konsultując wszelkie zmiany ze Zleceniodawcami.

Usługi CNC Wrocław
Usługi CNC Wrocław

Co oferujemy?

Nasz park maszynowy może wykonać usługi CNC na maszynach m.in. takich jak:

  • CNC MAS 820 Obrabiarka - zakres prac ø820 L 4500 mm
  • MCU700 5-osiowe Centrum Obróbcze - zakres prac X 700 / Y 840 / Z 700 mm
  • GMB42 LAGUN Frezarka CNC 5-osiowa - zakres pracy X 4000 / Y 1250 / Z 1500 mm
  • Fermat WFT 13 Wytaczarka - zakres prac X 5000 / Y 2500 / Z 2500 mm głowica skrętna indeksowana co 0,001 stopnia
  • JSC Machine - Tool Plant ,,Krasny Borets" Szlifierka do płaszczyzn - zakres prac X 1100 / Y 400 / Z 250 mm

Dzięki wykorzystaniu usług CNC w zakresie obróbki jesteśmy bardzo konkurencyjni pod względem zarówno jakości jak i ceny. Technologia stosowana przez nas zmniejsza koszty wytworzenia komponentów, ogranicza odpady technologiczne i niweluje możliwości błędów czy też uszkodzeń.
Nasz zespół specjalistów otwarty jest na realizacje cykliczne jak i bardzo skomplikowane projekty. Dzięki połączeniu doświadczenia z wysoko zaawansowaną technologią jesteśmy w stanie zadowolić najbardziej wymagających Klientów.
Zapraszamy do współpracy Klientów z Wrocławia oraz miast ościennych.

Galeria

Zdjęcia naszych realizacji.

Macie Państwo pytania?