Szlifowanie powierzchni

Na czym polega
szlifowanie powierzchni ?

Szlifowanie powierzchni płaskich Wrocław

Szlifowanie powierzchni metalowych płaskich ma na celu usunięcie defektów, które powstały w trakcie używania urządzenia, przywrócenie funkcjonalności oraz właściwości skrawnych. Obróbka powierzchni metalowych nie należy do najłatwiejszych, dlatego też stosuje się do pracy profesjonalne maszyny oraz narzędzia wieloostrzowe. Dzięki szlifierkom można nadać elementom pożądany kształt oraz uzyskać precyzyjne wymiary.

Zastosowanie

Szlifowanie powierzchni płaskich stosuje się do czyszczenia powierzchni, usuwania spawów, wyrównywania powierzchni, usuwania rdzy, przeszlifowania powierzchni metalowych przed lakierowaniem, do szlifowania dokładnego i wykończeniowego oraz wygładzania.

Co oferujemy?

Firma Somet wykonuje szlifowanie powierzchni płaskich zarówno o standardowych rozmiarach, jak i wielkogabarytowych. Pracujemy z zastosowaniem precyzyjnych szlifierek oraz narzędzi ściernych, co eliminuje konieczność wykonywania dodatkowych prac wykończeniowych. Przygotowane przez nas powierzchnie mogą być od razu montowane i są zgodne z danym technologicznym.

Galeria

Zdjęcia naszych realizacji.

Wyślij do nas zapytanie

Skontaktuj się

[contact-form-7 id=”119″ title=”Contact Form”]